Budete se vdávat? Na nejdražší svatební šaty planety si připravte dvanáct milionů dolarů

Máte před sebou svatbu? Plánujete svůj velký svatební den? V případě, že se budete vdávat, pravděpodobně už chystáte veškeré svatební přípravy. Už jste si pravděpodobně rezervovali místo, vybrali prstýnky, kapelu, také dort a rozeslali jste také pozvánky. To jediné, co vám v tomto případě chybí, jsou svatební šaty. Jestliže chcete být ve svůj velký den D neodolatelná a výjimečná, doporučujeme si pořídit šaty, které jen tak nějaká nevěsta neoblékla. Jsou totiž nejdražší na světě a připravit si na ně musíte dvanáct milionů dolarů.  

Každá nevěsta chce být výjimečná, krásná a doslova dokonalá. Nechce se podobat žádné jiné nevěstě na světě, chce být zbrusu jedinečná. Jenže jedinečnost jí zařídí jenom její svatební šaty, které si pořídí. Zatímco některé nevěsty se střídají v půjčování šatů, jiné investují do svých unikátních šatů, které budou vlastnit jenom ony. Přidejte se do skupiny druhé čili pořiďte si šaty, které jen tak někdo mít nebude.  

Připravte si na ně dvanáct milionů dolarů 

Jak již bylo zmíněno, nejdražší svatební šaty světa vyjdou na dvanáct milionů dolarů. Pokud vám tedy jen tak cinkají peníze v kapse, proč si je nekoupit? Přece jenom se jedná o špičku mezi róbami, v nichž budete nepřehlédnutelná.  

Kdo stojí za nejdražšími svatebními šaty světa? 

Za nejdražšími svatebními šaty stojí návrhářka Renée Straussová, která je majitelkou velice úspěšného svatebního salonu, který najdete v Beverly Hills. Na tvorbě těchto šatů se podílel také Martin Katz, což je prodejce vzácných šperků. Společně vytvořili unikátní róbu, která se rázem stala nejdražší na světě.  

Osázeny jsou nejrůznějšími šperky a diamanty, blyští se na míle daleko. Obsahují zejména 150karátové diamanty, které jsou důvodem, proč jsou šaty tak drahé. Na první pohled byste se však do nich zamilovali i přes jejich do nebe volající cenu. 

Mohlo by se vám líbit...