Jarní kolekce Valentina představuje krásku Zendayu

Jarní kampaň světoznámé módní značky Valentino se představila v plné kráse. Hýří barvami a kontrasty. A také outfity, které vynesla známá hvězda a idol mladé generace, Zendaya.  

Rendes-Vous v plné parádě 

V kampani značky Valentino jsme Zendayu již měli tu možnost zaregistrovat. Nyní se vrátila a značka cílí na její přírodní krásu. Čeho si všimnete na první dobrou, jsou její ultra dlouhé nohy. Možná se nám tím značka snaží naznačit, že je na čase vyvětrat jarní oblečení, nebo vykročit do dnešního světa tou správnou nohou. Každý si poselství může přebrat po svém.  

Setkání ve studiích Warner Bros 

Zendaya v kampani vypadá, že se zrovna prochází ulicemi pulzujícího New Yorku. Přitom fotografie vznikaly za zcela jiných okolností. Jedná se o studia Warner Bros, které se nacházejí na opačném konci amerického pobřeží. Filmová studia se totiž rozléhají v Los Angeles. Iluze je ale dokonalá, nic na první pohled nepoznáte.  

Purpurová i žlutá barva 

Barevné kombinace na paletě oblečení jsou velmi nápadité a rozhodně se dá říci, že jarní období vystihují více než skvěle. Objevuje se modrá, fialová, purpurová, ale i žlutá a smaragdová. Všechny drahokamy se spojily, aby přichystaly dokonalou podívanou pro všechny smysly. 

Kabelka One Stud 

Kolekce vyniká svou propracovaností a pestrostí barev. Přeci jen je ale něco, co si zřejmě zamilujete již na první pohled. Jedná se o kabelku One Stud. Právě ta má prošívaný design a zajímavě řešený řetízkový popruh. K dokonalému outfitu hýřícímu barvami se výborně hodí.  

Elegantní šortky i sukně 

Jarní kolekce Valentina je hravá a mazaná. Objevují se uvolněné siluety, které dávají vyniknout jedinečnosti každé postavy. Dlouhé topy ocení lidé všech věkových kategorií. Elegantní šortky a sukně se v této kolekci zabydlely stejně dobře, jako doplňky a barevné kabelky.  

Už jste viděli klip Rendez-Vous se Zendayou v hlavní roli? Podívejte se na počin, který je doplněn hudbou Crystalised od The XX.  

Mohlo by se vám líbit...