K čemu se hodí nazouváky?

Móda se stále mění a málokdo ji dokáže stále sledovat. Pakliže nepatříte zrovna k nákupním maniačkám, které se nakupováním zrovna živí, proto stojí za pět minut devět před obchodním centrem kvůli tomu, že jsou slevy, tak je pro vás módní svět ne tak důležitý, proto se jeví jako někdy dokonce i zmatený. Pro někoho stačí nakoupit řadu obyčejných triček, které jsou skvělé naprosto pokaždé a ke každému looku. K tomu už se hodí koupit si jen oblíbené tenisky a vydat se do světa.

Ovšem pakliže patříte k těm, kteří si opravdu hledí na to, co mají na sobě, měli byste se zaměřit na nejaktuálnější trendy, které v sobě nesou především novinky v oblasti obuvi. Právě boty totiž zažívají naprostou revoluci, protože se začaly najednou na pultech obchodů objevovat kousky, které známe z dob dávno minulých. Móda se totiž i v obuvi začala inspirovat minulostí a do módy přichází oblíbený retro styl, který v sobě nese především dříve velmi oblíbené a nyní nepochopené mokasíny, ovšem nikoliv v klasické balerínové podobě, ale naopak ve formě nazouváků, které jsou pro mnoho (především žen) pohodlnější, protože neodírají paty.

Mokasínové nazouváky pouze v metalických barvách

Pakliže byste se rozhodli pro koupi takových mokasínových nazouváků, které nyní koupíte zhruba za čtyři sta korun, rozhodně byste se měli zaměřit na metalové barvy, které jsou opravdu stylové. Metalové barvy se navíc v současném módním světě ukazují v tom nejlepším světle a ten, kdo nemá alespoň jeden kousek takový, jako kdyby nebyl. Pakliže nemáte stříbrné polobotky a metalově bronzové nazouváky ve formě mokasín, jako kdybyste nebyli. Jedná se opravdu o vkusný a zároveň i elegantní kousek, který skvěle doplní nejen formální look, ale díky kterému zabodujete taky i v ležérní kombinaci. Lze je kombinovat nejen s džíny, ale také s oblíbenými lehčími kalhotami, které zakoupíte například v obchodech značky Reserved.

Mohlo by se vám líbit...