Walk-In zástěny Radaway

Plánujete zařizovat vaši koupelnu a chcete do ní umístit volně průchozí zástěnu Walk-In? Tyto zástěny jsou například dostupné v mnoha šířkách, barevných úpravách, můžete je instalovat na dlažbu nebo i na vaničku a vyrábí je především spousta firem. My se dnes ale zaměříme na Walk-In zástěny od polské firmy Radaway, která se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování a širokým výběrem ve výběru skel.

Volba skla

Radaway vyrábí zástěny ze skla standardního čirého, saténového, grafitového, hnědého, pixelového a zrcadlového. Pokud chcete ale něco výjimečného a něco, co každou vaši návštěvu ohromí, můžete si zvolit sklo gravírované. V tomto případě si můžete nechat vygravírovat například svého domácího mazlíčka, nebo oblíbeného zpěváka přímo do vaší koupelny a budete je tak mít vždy na očích. Tato varianta skla působí vždy velmi elegantně a nikdy vás neomrzí. Jako podklad pod gravírované sklo je doporučován tmavší podklad, aby samotný efekt na skle co nejvíce vyniknul. 

Pro loftové byty jsou skvělou volbou zástěny v industriálním stylu s černými mřížky na skle. Mřížka je z keramické barvy, díky které je vysoce odolná proti mechanickému opotřebení například během údržbě skla.

Výběr šířky

Samotná šířka Walk-In zástěny je velmi důležitá. V tomto volně průchozím provedení platí pravidlo, že čím širší, tím lepší. Počítejte ale s tím, že se během sprchování může voda vždy dostat i mimo oblast koutu. 

Instalace Walk-In

Walk-In lze instalovat buď na vaničku z litého mramoru, nebo na dlažbu. U instalace na dlažbu je důležité předem vyměřit spád vnitřního prostoru koutu. Je to z toho důvodu, aby voda po podlaze ztékala bez problémů ke kanálku a nikde zbytečně neulpívala. 

Údržba skla

Všechna skla sprchových koutů značky Radaway mají ochrannou vrstvu Easy Clean, díky které se kapky vody neudrží na povrchu skla a stečou pryč. Díky této ochraně bude údržba skla vždy jednoduchá a především efektivní. 

Baterie

Walk-In si žádá i vhodný výběr podomítkové baterie, která musí být designová a hlavně barevně sjednocená s profily koutu.   

Už víte, jaký Walk-In si pořídíte do své koupelny?

Mohlo by se vám líbit...