Na které kousky nedají dopustit ženy po čtyřicítce?

S plynoucími léty se mění náš styl oblékání. Mění se to, co nosíme pravidelně, co se nám líbí. Například po čtyřicátém roce života už si nedovolíme koupit kousky, které jsme nosili v době, kdy nám bylo krásných a sladkých dvacet let. Pokud patříte k ženám, kterým už bylo čtyřicet let, určitě se shodneme na tom, že máte ve svém šatníku kousky, na které doslova nedáte dopustit. A že uhádneme, jaké to jsou?! 

I když je věk jen číslo, v módě je poměrně důležité. Jak jsme zmínili, žádná žena, která překročí hranici čtyřicátého roku života, si nedovolí nosit kousky, které nosila ve dvaceti letech. Důvodem toho je nedostatek odvahy nebo fakt, že její postava už dávno není taková, jaká byla ve dvaceti letech.  

A jak také bylo zmíněno, pokud žena překročí pomyslnou hranici čtyřicátého roku života, oblíbí si několik konkrétních kousků, které jsou pro ni doslova zásadní a které miluje a s radostí nosí. Zmiňme si tyto konkrétní kousky.  

Sako 

Sako je nadčasový kousek, který lze kombinovat i po čtyřicítce naprosto se vším, co vás napadne. Pokud chcete sako kombinovat s džíny, poslužte si. Nemusíte se bát sako kombinovat s šaty, sukněmi, také s kalhotami, které jsou zkrácené a sahají tedy jenom ke kotníkům.  

Sako je tedy nejen zmiňovaný nadčasový kousek, ale také je to neodmyslitelný kousek šatníku každé ženy, která se dostala přes hranici čtyřicátého roku života.  

Tmavé kalhoty 

Jestliže je vám už více jak čtyřicet let, pravděpodobně jsou vaším dalším oblíbeným kouskem i tmavé kalhoty. Nezáleží na tom, jestli jsou to džíny nebo elegantní model s puky. Je to zkrátka váš oblíbený kousek, který se hodí naprosto kamkoliv a k čemukoliv.  

Černá sukně 

Dalším takovým oblíbeným kouskem jsou černé sukně, které ženy po čtyřicítce milují, zejména pokud jsou delší až ke kolenům. Nosit se dají prakticky k čemukoliv, i když vybrat si tu správnou, která dobře sedí, to je docela výzva. 

Mohlo by se vám líbit...