Tipy, jak nosit džínovou bundu

Džínové bundy jsou jednoznačně hitem. Už dlouhou dobu se drží na špici módních trendů a žádný jiný kousek je ne a ne vystřídat. Pravdou je, že džínové bundičky jsou součástí jednoho velkého denimového šílenství, které ve světě módě je už od padesátých let minulého století. Sice je pravdou, že denim se stal součástí módního světa zhruba v devatenáctém století, ale až o století později se denimová mánie spustila. A společně s ní vrostl zájem o denimové bundy.  

Denim je věčný a taky vděčný, na tom se shodují stylisté celého světa. Každá žena by ve svém šatníku měla mít minimálně tři denimové kousky, a to džíny, košili a taky právě zmiňovanou bundičku. Zatímco džíny a košile se kombinuje snadno, v případě bundičky vzniká problém – neví se, jak ji kombinovat. Pokud jste fanouškem denimových bund a chcete je nosit, poradíme vám, jak je kombinovat.  

Nadměrné střihy bundiček jsou vhodné na podzim 

Je třeba říct, že denimové bundy mají různé střihy a každá bunda se nosí jinak. Třeba nadměrné střihy jsou dnes velice oblíbené, vracejí se zpět do módy, ovšem oversize denimové bundy se nosí hlavně na podzim. Jsou praktické, hezky se pod ně vejde teplý svetr nebo mikina. Zásadně se však k oversize bundě oblékají úzké džíny. Nadměrné střihy bund totiž mají tendenci přidávat pár kilogramů, vyvraťte to proto úzkými džíny. K tomu třeba kovbojské boty a máte dokonalý outfit.  

Denimové bundy s prodlouženou délkou zakryjí tělesné nedostatky 

Nosí se také kromě nadměrných střihů i bundičky s prodlouženou délkou. Takové bundy jsou skutečně velice stylové, navíc mají jednu velkou výhodu, a to takovou, že zakryjí tělesné nedostatky. V obchodech se třeba setkáte s takovými kousky, které se inspirují streetovou módou, ale také některé kousky jsou velice elegantní.  

Denimové bundy s prodlouženou délkou doporučujeme nosit s čímkoli. Jejich velkou výhodou je to, že se mohou skutečně různě propojovat s různými trendy.  

Mohlo by se vám líbit...