Značky automobilů, které jsou nyní velmi populární

Přemýšlíte nad tím, že si koupíte automobil? Možná byste měli zvážit jednu z nejoblíbenějších značek. Drtivá většina mužů sice má své oblíbence, ale najdou se i ti, kteří nevědí, jaký vůz si koupit. Podívejme se proto na seznam nejpopulárnějších značek automobilů, za které jsme schopni utratit majlant.  

Tesla 

I když se o této automobilce říká leccos, musíme uznat, že se jedná o inovativní automobilku. Automobilka jako taková má zatím v prodeji pouze modely, na které si díky ceně nemůže dosáhnout každý. Letos má však vydat do prodeje svůj Model 3, který už by měl být cenově dostupnější, tudíž je pravděpodobné, že se k současným majitelům vozů Tesla někdo přidá.  

Zatím se na území České a Slovenské republiky registruje devět set majitelů vozu této značky. Dvě stě se najde na Slovensku, sedm stovek v České republice. I to je důvod k tomu, proč se nejpozději na začátku března otevře v Praze první servis Tesla v České republice. Slovenští a čeští řidiči těchto vozů tak nebudou muset do servisu jezdit do Rakouska či Německa, ale budou mít servis trochu blíž.  

Audi 

Čtyři kruhy vedle sebe – to je značka Audi, kterou miluje nejeden muž. Audi je však automobil také pro ženy, ženy si zamilují zejména hezký vzhled a ideální velikost. Nemusíte si kupovat velké kombi, stačí si koupit menší vůz, s nímž se snadno zaparkuje.  

Automobil Audi je hojně vyhledávaný také pro svou cenu, která není nijak závratná. Nejedná se o automobil za miliony, jako je to u automobilu značky Tesla.  

Peugeot 

Stále vyhledávané jsou také opět cenově přijatelnější vozy značky Peugeot, které jsou vyhledávány zejména rodinami, které nechtějí utrácet za drahé vozy drahých značek. Automobily značky Peugeot jsou ideální vozy pro rodiny, jsou dostatečně velké a nejsou náročné. 

Mohlo by se vám líbit...