Luxus jménem Louis Vuitton

Svět módy se orientuje i ve spoustě značek. Převážně ženy si tkví na kvalitní oblečení a doplňky, proto mnohdy raději investují do kvality než do obyčejných věcí, které se stejně za nějakou tu chvilku zničí. Investice se vyplatí zejména do jednotlivých kousků oblečení, jako jsou džíny nebo kabáty. Džíny totiž představují kvalitní materiál, který se jen tak neroztrhne. Co se týče kabátů, tak si můžete být zcela jisti, že vám poslouží nejednu sezonu. Chce to jen vybrat správný kousek. Nicméně dále převážně populace žen investuje do obuvi. Toto je oblast, kde i muži povolí svou uzdu a koupí si daný výrobek. Kvalitní obuv se jen tak neochodí, navíc díky lepší podrážce se nemůže stát, že ji prochodíte.

Dále se v ženském světě investuje také do doplňků, a to zejména do kabelek. Ženy se rády chlubí před jinými ženami svým novým kouskem, který jim oživuje šatník. Investicí do značky dávají najevo, že i ony si mohou dovolit dražší kousek a že ho také umí perfektně sladit a doladit. Proto pokud potkáte ženu s touto kabelkou, jež nevypadá, že by si takový kousek kupovala denně, podívejte se na ni s velkým obdivem. Ono našetřit si na takovou kabelku také něco stojí a jistě si na ni nenašetří jen tak ze dne na den.

Mezi velmi oblíbené značky kabelek patří převážně značka Louis Vuitton. Hnědá specifická barva poseta béžovými písmeny se drží na prvních příčkách žebříčku oblíbenosti už nějaký ten pátek a stále nechce dolů, i když se jedná o typ kabelky, který bychom přece jenom z šatníku mohly odstranit, i když je tento kousek značkový. Ne každý značkový kup je totiž vhodný. U tohoto typu kabelky bychom nad tím mohli polemizovat.

Stejně jako každá značková kabelka má své kopie. Louis Vuitton má hned řadu svých padělaných kamarádů. Odlišit ji od falešných ale není tak jednoduché jako například u kabelek značky Michael Kors. Většinou se jedná opravdu o drobnosti, které dokazují, že padělek je opravdu padělkem. Mnohdy tento rozdíl pozná jen oko odborníka.

Mohlo by se vám líbit...