S tímto letos na plese zazáříte!

Na zimu se každý těší z různých důvodů. Někteří se těší na zimu, protože si budou moct zase zajezdit na lyžích, jiní se na ni těší kvůli vánočním svátkům, jiní ji zbožňují hlavně proto, že je opět plesová sezona, na které se můžeme ukázat. Plesová sezona je každým rokem o tom, že člověk hodnotí člověka. Zdali je to dobře či nikoliv, to ať posoudí každý individuálně. Nicméně ať už budete hodnotit druhé či nikoliv, oni budou určitě hodnotit vás, proto byste měli myslet na to, ať vypadáte skutečně skvěle!

Existuje mnoho outfitů, které byste si mohli obléknout na ples. Existuje taky mnoho looků, které se na ples nehodí. Rozhodně byste neměli nosit krátké šaty, které jsou délkově jenom pod zadek, protože ty už se zkrátka nenosí, stejně jako se nenosí upnuté šaty.

Pokud letos chcete na plesu zazářit, dejte na naše tipy, které se vám jistě zalíbí už jenom tím, jak netradiční, originální, přesto styloví budete.

• kostým

Nejvíce zaujmete kostýmem. Nemusíte si nechat ušít kostým na míru, stačí, když si koupíte cigaretové kalhoty a k tomu sako, které bude naprosto autentické. Pod to si dáte vkusnou halenku, která nebude ani moc odvážná, ale ani moc staromódní, na nohy obujete lodičky s vyšším podpatkem, protože jenom tak dosáhnete krásných dlouhých nohou, a samozřejmě nezapomeňte na krásnou kabelku do rukou, která nebude ani moc malá, ale samozřejmě ani moc velká.

• tylová sukně

Pokud chcete být jinak originální, přesto styloví, sáhnete po tylové sukni, kterou doplníte o nějaký vkusný top, který bude nejlépe na tenkých ramínkách s větším výstřihem. Opět k tomuto je třeba, abyste měli lodičky s podpatky a drobnou, nijak velkou, ale ani nijak malou kabelku.

Pokud se rozhodnete pro tylovou sukni, myslete na to, že si k ní nemůžete obléknout sako! To je hotové tabu, to mějte, prosím, na paměti.

Mohlo by se vám líbit...